Pojistěte si to, na čem vám záleží…

…a ušetřete si starosti a peníze při poškození nebo ztrátě věcí

Mobilní telefony

Mobily a tablety

Pojistěte si svoje mobilní telefony ať se jedná o náhodné rozbití, pojištění proti krádeži či pokud chcete prodloužit záruku. Pojištění se rovněž vztahuje na škody způsobené živelnou událostí, kouřem, přepětím, podpětím atd.

Displeje

Displeje

Rozbití nebo poškození displeje patři k největším rizkům pro váš mobilní telefon nebo tablet. Vyvinuli jsme pro vás proto jedinečný pojistný produkt. V případě pojsitné události bude váš přístroj neprodleně opraven v autorizovaném servisu.

Domácí elektronika a spotřebiče

Domácí elektronika a spotřebiče

Prodlužte si záruku na domácí elektroniku a kuchyňské spotřebiče až na 5 let za nebo sjednejte all risk pro vybrané přístroje za velmi férových podmínek. Porouchané zboží vám opravíme nebo vyměníme s nulovou spoluúčastí z vaší strany.

Prodloužená záruka

All risk pojištění

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Pojistěte své fotoaparáty, stativy, paměťové karty a další příslušenství. Lze pojistit i starší vybavení. V době uzavření pojistné smlouvy nesmí stáří fotoaparátu či jeho příslušenství přesáhnout 4 roky.

Kola a elektrokola

Kola a elektrokola

V ČR je každý den ukradeno více než 13 kol, pojistěte si proto své kolo přímo ve svém oblíbeném obchodě. V případě krádeže v ČR nebo zahraničí vám uhradíme výdaje na pořízení nového. Nezohledňujeme stáří kola.

Šperky a hodinky

Šperky a hodinky

Pokud jste si koupili nebo dostali jako dárek drahý šperk nebo hodinky vč. sportovních a smart modelů, už o ně nemusíte mít strach. Při poškození, zničení nebo krádeži si díky pojištění můžete do několika dnů pořídit nové.

Hudební nástroje

Hudební nástroje

Je hra na hudební nástroj váše hobby nebo dokonce něco víc? Věřte, že i hudební nástroje umíme pojistit – pro případ krádeže, neopatrného zacházení, mechanického poškození a další neočekávané situace,

Drony

Drony

Drony jsou fenomén poslední doby a jejich počet strmě stoupá. Sjednejte si odpovídající havarijní pojištění, které vám ušetří peníze na opravu dronu, popř. umožní koupit nový v případě zničení nebo krádeže.

Pojištění storna zájezdu

Pojištění storna zájezdu

Jedete na dovolenou a máte obavu, že příjdete o peníze, pokud bude někdo nemocný? Nemusíte. Pojistěte si možnost stornovat zájezd do posledního okamžiku ze závažných zdravotních a jiných důvodů.

Hlášení škody je jednoduché a probíhá celé online

Vaši škodu vyřídíme obratem, při likvidaci nezohledňujeme stáří výrobku

Nahlášení škody

1
Nahlášení škody

Rychle, jednoduše a elektronicky nahlásíte škodu pomocí online formuláře na našem webu.

další krok

Vyhodnocení škody

2
Vyhodnocení škody

Vaše hlášení vyřídíme okamžitě on-line. Poškozený výrobek zašlete k opravě, v případě ztráty nebo odcizení vám okamžitě zašleme voucher na nové zboží.

další krok

Oprava nebo náhrada

3
Oprava nebo náhrada

V závislosti na škodě bude váš výrobek opraven autorizovaným servisem, popř. vám proplatíme nákup nového výrobku.

Chci nahlásit škodu

Naši partneři jsou mistři svého řemesla

Evropská pojišťovna, spolehlivý pojišťovací partner s mezinárodním zázemím dominující na českém trhu. ERV je nejoblíbenější cestovní pojišťovnou posledních 16 let.

Servis a oprava černé a bílé elektroniky včetně počítačové a mobilní techniky. Firma byla založena v roce 1993 a své servisy provozuje v ČR a SR.

Jeden z předních pojišťovacích agentů (tzv. MGA) v našem regionu s upisovací pravomocí a právem sjednávat smlouvy jménem pojišťoven v celoevropském měřítku.

Specialista v oblasti vývoje a sjednávání pojistných produktů pro rizika spojená s provozem lodí, jachet a člunů po celém světě.

Provozovatelem webu je společnost TUITO s.r.o., která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.

VÍCE O COOKIES
UPRAVIT NASTAVENÍ
PŘIJMOUT VŠE